Onze locaties

Postadres
Koningsdam 1
3011 TN Rotterdam

post@talentfabriek010.nl

Feijenoord
Persoonsstraat 132
3071 EK  Rotterdam

contactpersoon Wim Rooijakkers:

wim@talentfabriek010.nl

Ik Was Hier
Oranjeboomstraat 42
3071 BA  Rotterdam

contactpersoon Asiili Ahmed:

Asiili@talentfabriek010.nl

Lombardijen
Pirandellostraat 41
3076 KW  Rotterdam

Contactpersoon Joanna van Engel:

Joanna@talentfabriek010.nl

Crooswijk
Goudse Rijweg 651a
3031 CG  Rotterdam

contactpersoon Famima Boujajif:

Fahima@talentfabriek010.nl

Schiebroek
Berberisweg 4
3053 PJ  Rotterdam

Contactpersoon Maghali Felipa:

Maghali@talentfabriek010.nl

Vertrouwenscontactpersoon
Charlotte Popken
Charlotte@talentfabriek010.nl